7 Myths About Varicose Veins

There are many myths about treatment options of varicose and spider veins, which we address below. The main thing is to treat these conditions, all of which can easily be undertaken in Kyiv, all you need to do is contact a professional phlebologist.

More
Планування вагітності та варикозна хвороба

На жаль, у нашій країні існує дуже небезпечна помилкова думка, що варикоз не потрібно лікувати до планування вагітності. У всіх розвинутих країнах питання варикозу вирішується на етапі підготовки вагітності

More
Варикоз при вагітності

Сучасна флебология володіє достатньою інформацією щодо варикозу під час вагітності. Вчасна консультація допоможе пройти цей важливий період в житті жінки без дискомфорту, а головне, захистити від прогресування захворювання та ускладнень

More
Компресійна білизна при варикозній хворобі

Всі ми звикли, що консервативне лікування, це — таблетки, мазі, крапельниці. Але є виключення — це компресійна білизна. Спеціально виготовлені медичні вироби – гольфи, панчохи чи колготки є основним і найбільш ефективним в лікуванні захворювань венозної та лімфатичної системи.

More
Гід з підбору компресійної білизни

Неправильно підібрана компресійна білизна (гольфи, панчохи чи колготки) приносить великий дискомфорт, а інколи навіть шкодить здоров’ю. І у вас просто пропаде бажання її одягати, а враховуючи, що це дороговартісний виріб, то гроші просто будуть викинуті на вітер.

More